تفاهم نامه همکاری مشترک گل گهر و دانشگاه آزاد اسلامی کشور امضا شد

تفاهم نامه همکاری مشترک گل گهر و دانشگاه آزاد اسلامی کشور امضا شد

تاریخ 1400/04/29 تعداد بازدید 14
تفاهم نامه همکاری مشترک گل گهر و دانشگاه آزاد اسلامی کشور امضا شد

با هدف توسعه همکاری های مشترک و همه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود، ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل گهر و محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 به گزارش معدن نیوز -با هدف توسعه همکاری‌های مشترک و همه‌جانبه علمی، پژوهشی و فناوری و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود، ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل‌گهر و محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

ایجاد زمینه‌های مناسب جهت بهره‌گیری از توانمندی‌ها و خدمات متقابل؛ برگزاری نشست‌های علمی مشترک و حضور اساتید دانشگاه و انتقال تجربیات؛ تربیت و آموزش نیروی انسانی متخصص و مهارت محور مورد نیاز طرفین با استفاده از ظرفیت های دانشگاهی؛ بستر سازی برای حمایت از ایده های خلاقانه، نوآورانه و فناورانه و... از جمله محورهای این تفاهم می‌باشد.

 
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در نشست عقد این تفاهم نامه گفت: معتقدیم ارتباط صنعت و دانشگاه از ضروری‌ترین مناسبات هر جامعه‌ای است که به رشد و شکوفایی این دو حوزه و توسعه علمی و فناوری کشور می‌انجامد.

عتیقی افزود: ارتباط صنعت و دانشگاه از یک سو می‌تواند از عوامل شتاب دهنده فعالیت های پژوهشی شرکت های صنعتی باشد و از سوی دیگر موجبات بهره‌گیری دانشگاه‌ها از تجارب صنعتگران و زیرساخت‌های صنعت شود.

 

منبع خبر

نظرات:

loader

از معدن تا صنعت، همراه شما هستیم

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت کانساران بینالود می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک