EN

ارسال نمونه

تاریخ 1398/11/19 تعداد بازدید 260

ب

مشتریان محترم در نظر داشته باشند به میزان 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده در زمان صدور فاکتور به بهای کلیه خدمات اضافه می گردد.

شرایط ارسال نمونه

برای ارسال نمونه حتما فرم پذیرش ضمیمه گردد در غیر این صورت نمونه ها در واحد پذیرش باقی می مانند و به آزمایشگاه ارسال نخواهند شد.

جهت ارسال نمونه مقداری از آن حدود 1 کیلوگرم یا بیشتر به آزمایشگاه ارسال گردد. این مقدار جهت همگن سازی و بدست آوردن نمونه معرف می باشد. چنانچه به هر دلیلی مقدور نباشد حداقل این میزان حدود 50 گرم کافی است.

لازم به ذکر است که نرخ‏های اعلام شده در خصوص نمونه ‏های سنگ، خاک و معدنی طبیعی بوده و در خصوص نمونه‌های ویژه غیرمعدنی مانند سرباره‏ها، سنتزی، انواع آلیاژها و دیگر محصولات کارخانه‌ها و غیره ابتدا باید امکان سنجی ‏شود و استعلام تلفنی از دفتر تهران صورت گیرد.

نمونه‌های ویژه‌ای که میزان آن بسیار محدود می باشد نیز براحتی قابل اندازه گیری بوده که در روش XRF برای مقادیر 0/01 گرم و حتی تا 0/001 گرم نیز قابل اندازه گیری می باشند که برای این نمونه ‏ها بایستی از کد IQD استفاده گردد. لازم بذکر است که آنالیز قطعات در هر سایز و اندازه‏ای قابل انجام بوده و حداقل ابعاد 0/01 میلی متر در 0/01 میلی متر در هر ضخامتی می باشد که از کد IQD بایستی استفاده گردد. برای روش XRD حداقل 1 /0 گرم از نمونه مورد نیاز است.

جهت تست فیزیکی سنگ های ساختمانی حداقل 2 قطعه سنگ به ابعاد 10×10×10 سانتیمتر به آزمایشگاه ارسال گردد.

لطفا نمونه های خود را با پست پیشتاز به آدرس دفتر تهران و یا آزمایشگاه (درج شده در صفحه اصلی - معرفی شرکت) ارسال فرمایید. لازم بذکر است ملاک زمان‏ انجام آنالیز از لحظه پرداخت هزینه آنالیز در محل دفتر یا آزمایشگاه می ‏باشد.

شرکت مسئولیتی در قبال تاخیر محموله‏ های پستی و بسته های بدون نامه درخواست ندارد و نمونه ‏های ارسالی بدون نامه درخواست حداکثر تا یک هفته نگهداری می‏‌شوند.

باقیمانده نمونه‏‌های خردایش شده و باقی مانده نمونه‌های نرمایش شده حداکثر تا 1 ماه  در آرشیو آزمایشگاه نگهداری ‏می‏شوند و عودت نمونه‏‌ها بعد از این زمان‌ امکان‏پذیر نمی‏‌باشد.

ازعودت نمونه ‏هایی با مقدار کمتر از 10 گرم به دلیل مصرف نمونه معذوریم.

خواهشمند است کاربران جهت ارسال نمونه به شرکت کانساران بینالود پروسه ذیل را در نظر داشته باشند

ارسال نمونه توسط شرکت ها:

یک نامه درخواست انجام آنالیز روی سربرگ شرکت که در بردارنده اطلاعاتی نظیر :"تعداد نمونه ها"، "کد نمونه ها"، "آنالیز درخواستی درخواست کننده " باشد به همراه نمونه ها برای شرکت ارسال فرمایید، شرکت هایی که برای اولین بار میخواهند از خدمات کانساران بینالود استفاده کنند می بایست" کداقتصادی شرکت"، خود را جهت صدور فاکتور در نامه درخواست خود ذکر نمایند .

ارسال نمونه توسط اشخاص:

تکمیل فرم پذیرش موجود درسایت شرکت که دربردارنده اطلاعاتی نظیر"تعداد نمونه ها"، "کد نمونه ها"، "آنالیز درخواستی درخواست کننده" اطلاعات کامل ارتباطی درخواست کننده شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره ثابت، شماره همراه، آدرس پستی، کد پستی، باشد به همراه نمونه ها برای شرکت کانساران بینالود ارسال فرمایید.

 

پس از دریافت کلیه اطلاعات درخواست در واحد پذیرش نمونه ثبت و کد درخواست جهت پیگیری نتایج به درخواست کننده داده میشود، سپس پیش فاکتور صادر وتوسط فکس بدست درخواست کننده میرسد، درخواست کننده پس از پرداخت وجه جهت ثبت نهایی درخواست می بایست آن را به شرکت اطلاع دهد یا فیش واریزی را برای شماره تماس 22327631 با ذکرنام درخواست کننده فکس نموده و یا به آدرس ایمیلoffice@binaloud.com ارسال نمایید.

 

نظرات:

loader

تحقیقات معدنی خود را به ما بسپارید

شرکت کانساران بینالود
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت کانساران بینالود می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک