EN

فراخوان عضویت در باشگاه متخصصان نمونه برداری معدنی

فراخوان عضویت در باشگاه متخصصان نمونه برداری معدنی

 

فراخوان عضویت در باشگاه متخصصان نمونه‌برداری معدنی

 

در پروژه‌های معدنی، اتخاذ رویکرد جامع که منجر به حصول برداشت نمونه‌های معدنی برمبنای استاندارد جهانی از ابتدا تا انتهای زنجیره معدنکاری شود، یک ضرورت است. در فرایند نمونهبرداری، احتمال رخداد خطا در برداشت نمونه بسیار زیاد است. مطالعه انواع این خطاها، نشان میدهد شرط لازم و نه کافی برای نمونهبرداری صحیح، وجود نیروی انسانی متخصص در این امر بهعنوان مسئول نمونهبرداری است. شرکت دانش‌بنیان کانساران بینالود با توجه به بیش از 20 سال سابقه درخشان در انجام آزمایش‌های تخصصی با بالاترین ابزارهای کیفیتسنجی، وجود این نقیصه را در عملیات معدن‌کاری کشور به خوبی احساس نموده و براساس وظیفه حرفهای خود با مشارکت موسسه آموزشی- پژوهشی یونیدرو با هدف تربیت حرفه‌ای و ایجاد شبکه‌ای از نیروهای متخصص و ماهر در نمونه‌برداری معدنی، اقدام به ایجاد باشگاه مهارتپروری متخصصان نمونهبرداری مواد معدنی کشور نموده است. علاقمندان میتوانند با مراجعه به سامانه اینترنتی binaloud.com/Club  ضمن مطالعه کامل دستورالعمل عضویت در این باشگاه، با مزایا و نحوه عضویت آشنا شده و درخواست عضویت خود را از مسیر طراحیشده در سامانه ثبت کنند. مدت زمان ثبت درخواست‌ از تاریخ 1399/07/15 تا 1399/08/15 می‌باشد. مطالعه دقیق و کامل دستورالعمل عضویت و نحوه فعالیت باشگاه که در انتهای این صفحه موجود است، موکدا به متقاضیان توصیه میشود.

با توجه به سیاست‌گذاریهای انجامشده، درخواست متقاضیان واجد شرایط ظرف مدت 20 روزکاری پس از اتمام مهلت ثبتنام اولیه، بررسی و نتایج آن از طریق سامانه باشگاه و همچنین بهصورت ارسال پیامک و ایمیل به متقاضی، اعلام خواهد شد.

پذیرفته‌شدگان در این مرحله بهعنوان اعضای موقت باشگاه محسوب شده و مطابق دستورالعملهای مندرج در سامانه، پس ازاخذ شرایط لازم و مهارتهای مورد نیاز، به عضویت پیوسته تغییر وضعیت میدهند. بهدلیل ارایه خدمات در بالاترین سطح کیفی با هدف توسعه مهارتهای تخصصی موردنیاز، در پذیرش درخواست‌ها محدودیت لحاظ خواهد شد. لازم بهذکر است براساس نیازسنجی و برنامهریزیهای انجام شده، در سال جاری یکبار و در سال‌های آتی، حداکثر دو بار فراخوان عضویت اعلام خواهد شد. بهمنظور ترویج فرهنگ مهارتپروری تخصصی در فعالیت‌های معدنی، در این نوبت از فراخوان، عضویت و ارایه مهارتها رایگان است و در مورد فراخوانهای بعدی با توجه به نظر هیات موسس باشگاه، تصمیمگیری خواهد شد.

از معدن تا صنعت، همراه شما هستیم

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت کانساران بینالود می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک