EN

شرکت دانش بنیان تحقیق و آنالیز مواد معدنی کانساران بینالود

شرکت دانش بنیان کانساران بینالود با بیش از چندین دهه سابقه در حوزه تحقیق، پژوهش و آنالیز مواد معدنی با دارا بودن دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی نوین و پیشرفته و بهره گیری از جدید ترین متدهای روز دنیا یکی از برندهای شناخته شده و با سابقه در حوزه تحقیقات معدنی و سایر آنالیزهای مرتبط با حوزه تجزیه شیمیایی و کانی شناسی در گستره کشور به شمار می رود.
همچنین این شرکت توانسته با افزایش تجهیزات آزمایشگاهی گوهرشناسی و بهره مندی از نیروهای متخصص و فنی در زمینه شناسایی و صدور شناسنامه معتبر با بکارگیری روش های آنالیز شیمیایی غیرتخریبی، گامی نوین در راستای ارائه خدمات کاربردی به فعالان عرصه طلا و جواهر کشور بردارد.
این آزمایشگاه عضو قطعی شبکه آزمایشگاه های فناوری راهبردی نهاد ریاست جمهوری بوده و سیستم مدیریت کیفیت خود را که یکی از مهم ترین و اساسی ترین واحد های مهم در هر سازمان به شمار میرود بر مبنای استاندارد ISO/IEC9001 و ISO/IEC17025 از سازمان تایید صلاحیت ایران و دیگر نهادهای مربوطه متناسب با نوع فعالیت های خود در جهت تضمین کیفیت نتایج آزمون ها و در نهایت خدمات بهتر به متقاضیان ایجاد و مستقر نموده است.
همچنین با عنایت به کالیبره بودن دستگاه های آزمایش با جدیت تمام و مطابق با کلیه الزامات فنی استانداردها را انجام داده و محصولات نامنطبق را شناسایی نموده و مطابق با روش های بهبود مستمر همواره سعی در بالابردن کیفیت نتایج آنالیز خود دارد. قابل ذکر است واحد کنترل کیفی این آزمایشگاه با بهره گیری از روش شناسایی و ردیابی نتایج، قابلیت پاسخگویی به نیاز متقاضیان و همچنین ردیابی مسیرخطا را در دستور کار خود قرار داده است. که نتیجه آن اعتبار بالای نتایج آزمایشگاهی و پذیرش بهتر گزارش‌های آزمون در مراجع ملی و بین‌المللی و همزبانی آزمایشگاه با سایر آزمایشگاه‌های تعیین صلاحیت شده دنیا می‌باشد.
این شرکت خود را ملزم به مشارکت در انواع تست های بین المللی نموده تا بتواند همواره مورد آزمون و صحت انجام کار قرار گیرد. شرکت کانساران بینالود در طی سالها توانسته مقادیر قابل توجهی از نمونه های اکتشافی سازمان ها، شرکت های دولتی ، هلدینگ های معدنی و بخش خصوصی کشور را جلب نماید و گام مهمی را در عرصه بخش تحقیقات کشور بردارد.
شرکت دانش بنیان کانساران بینالود با هدف افزایش سطح رضایت متقاضیان با به کارگیری افراد توانمند و ذیصلاح جهت اطمینان از انجام صحیح و دقیق فعالیت های مرتبط با آزمون و ارتقاء سطح مهارت و کارائی کارکنان از طریق آموزش های سیستماتیک برنامه ریزی شده و مستمر و برآورده سازی الزامات روش های آزمون ایجاد و سرلوحه عملکرد خود قرار میدهد.

 

تحقیقات معدنی خود را به ما بسپارید

شرکت کانساران بینالود
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت کانساران بینالود می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک