EN

قوانین و مقررات

تاریخ 1397/11/24 تعداد بازدید 8704
کپی آدرس این مطلب

ورود کاربران به وب‏ سایت شرکت کانساران بینالود هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ثبت سفارش و سایر خدمات در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه قوانین اینترنتی و همچنین نحوه استفاده از سرویس ‏ها و خدمات شرکت کانساران بینالود از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏ های قبلی محسوب می‏ شود.

شرایط و قوانین استفاده از خدمات شرکت کانساران بینالود

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت کانساران بینالود به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت شرکت کانساران بینالود هنگام استفاده از پروفایل شخصی، ثبت سفارش و سایر خدمات در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه قوانین اینترنتی و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت کانساران بینالود از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت کانساران بینالود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات شرکت کانساران بینالود تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت کانساران بینالوداقدام نماید.

 ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات شرکت کانساران بینالود استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به شرکت کانساران بینالود ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت کانساران بینالود به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد شرکت کانساران بینالود برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها را نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه شرکت کانساران بینالودرا در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

شرکت کانساران بینالود به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

شرکت کانساران بینالود متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شرکت کانساران بینالود، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شرکت کانساران بینالود، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت کانساران بینالود جزئی از اموال شرکت کانساران بینالود محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت کانساران بینالود است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت کانساران بینالود محفوظ می‏‌دارد.

 ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

شرکت کانساران بینالود همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

 

از معدن تا صنعت، همراه شما هستیم

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت کانساران بینالود می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک