EN

آموزش ارسال نمونه

تاریخ 1402/08/06 تعداد بازدید 1951
کپی آدرس این مطلب

لطفا قبل از ارسال نمونه و درخواست آنالیز، متن زیر را با دقت را مطالعه فرمایید.

 

 

شرایط ارسال نمونه

برای ارسال نمونه حتما فرم پذیرش ضمیمه گردد در غیر این صورت نمونه‌ها در واحد پذیرش باقی مانده و به آزمایشگاه ارسال نخواهند شد. بسته‌های ارسالی که نامه درخواست نداشته باشند حداکثر تا 7 روز نگهداری می‌شوند و بعد از این مدت شرکت، در قبال آن‌ها مسئولیتی ندارد.

ارسال نمونه‌ها به واحد آماده‌سازی و انجام روند آنالیز٬ بعد از پرداخت هزینه آنالیز انجام خواهد شد.

وزن نمونه

حدود 1 کیلوگرم از نمونه جهت همگن‌سازی و بدست آوردن نمونه معرف به آزمایشگاه ارسال گردد. توجه گردد، به نمونه‌هایی که وزن آن‌ها بیشتر از 1 کیلوگرم باشد هزینه آماده‌سازی به مبلغ آنالیز اضافه خواهد شد. چنانچه به هر دلیلی در میزان ارسال نمونه از سوی متقاضی محدودیتی وجود داشته باشد برای انجام آنالیز حدود 50 گرم از نمونه، کافی است. لازم به ذکر است حداقل میزان نمونه لازم برای انجام آنالیزهای XRF و XRD ده گرم می‌باشد.

به منظور انجام تست فیزیکی بر روی سنگ‌های ساختمانی میبایست حداقل 2 قطعه سنگ به ابعاد 10×10×10 سانتیمتر به آزمایشگاه ارسال گردد.

نمونه غیرمعدنی

استعلام نرخ‏ آنالیز مواد غیرمعدنی مانند سرباره‌‏های کارخانه‌ای، سنتزی، انواع آلیاژها و دیگر محصولات کارخانه‌ها و غیره پس از امکان‌سنجی توسط کارشناسان فنی آزمایشگاه، به صورت تلفنی از دفتر تهران صورت می‌گیرد.

هزینه‌ی آنالیز نمونه‌های غیر معدنی که به منظور انجام آنالیز XRF به شرکت ارسال می‌شوند، پس از شناسایی و انجام تست اولیه تعیین می‌گردد.

نحوه ارسال نمونه

لطفا نمونه‌های زیر 2 کیلوگرم را به صورت پستی و یا پیک به آدرس دفتر تهران ارسال نمایید. در صورتی که وزن نمونه‌ها بیشتر از 2 کیلوگرم باشد باید به آدرس آزمایشگاه (در بخش ارتباط با ما) ارسال فرمایید.

شرکت مسئولیتی در قبال تاخیر محموله‏‌های پستی و بسته‌های بدون نامه درخواست ندارد.

ثبت درخواست و پرداخت هزینه

پس از دریافت کلیه اطلاعات درخواست در واحد پذیرش، نمونه ثبت شده، کد درخواست، نام کاربری و رمز عبور پرتال کاربری جهت ادامه روند درخواست به صورت پیامک برای درخواست‌کننده ارسال می‌شود، متقاضی با مراجعه به پرتال کاربری قادر به مشاهده پیش‌فاکتور صادر شده در واحد حسابداری و پرداخت هزینه درخواست خواهد بود. در نهایت خواهشمند است، به منظور ثبت نهایی با استفاده از روش‌های اعلامی در سایت پرداخت هزینه را به شرکت اطلاع دهید.

*متقاضیانی که از تخفیف‌های عرضه شده در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی استفاده می‌کنند توجه داشته باشند پس از ثبت آنالیز هیچ گونه تغییری در نوع، تعداد و تغییر نام آنالیز امکان پذیر نخواهد بود.*

*در صورتی که متقاضی از چند نوع تخفیف برخوردار باشد، شرکت ملزم است تنها یک نوع تخفیف را بنا به درخواست متقاضی لحاظ کند.*

*پس از ثبت آنالیز و کد نمونه توسط پذیرش شرکت کانساران بینالود، تحت هیچ شرایطی تغییر امکان‌پذیر نخواهد بود.*

خواهشمند است کاربران جهت ارسال نمونه به شرکت کانساران بینالود پروسه ذیل را در نظر داشته باشند؛

ارسال نمونه توسط اشخاص حقیقی:

دانلود و تکمیل فرم پذیرش موجود در قسمت مشتریان سایت شرکت کانساران بینالود که دربردارنده اطلاعاتی نظیر "تعداد نمونه‌ها"، "نوع نمونه"، "کد نمونه‌ها"، "آنالیز درخواستی" و اطلاعات کامل ارتباطی درخواست‌کننده شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره ثابت، شماره همراه، آدرس پستی، کدپستی و غیره باشد به همراه نمونه‌ها برای شرکت کانساران بینالود ارسال شود.

ارسال نمونه توسط اشخاص حقوقی:

از قسمت مشتریان سایت فرم پذیرش را دانلود؛ تکمیل نموده به همراه نامه درخواست رسمی انجام آنالیز (سربرگ شرکت) و نمونه‌ها برای شرکت کانساران بینالود ارسال شود.

در هنگام ارسال نمونه‌ها، حتما فرم پذیرش ضمیمه گردد.

* نمونه‌های ارسالی بدون نامه درخواست حداکثر تا 7 روز نگهداری می‏‌شوند.*

* لطفا برای کنسل کردن درخواست آنالیز، نامه کنسلی را ارسال فرمایید*

باقیمانده نمونه

باقیمانده نمونه‏‌های خردایش و نرمایش شده حداکثر تا یک ماه در آرشیو آزمایشگاه نگهداری ‏می‏‌شوند و عودت نمونه‌ها بعد از این زمان‌ امکان‏پذیر نمی‏‌باشد.

ازعودت نمونه‌‏هایی با مقدار کمتر از 10 گرم به دلیل مصرف نمونه معذوریم.

نسخه کاغذی جواب آزمایش

چنانچه متقاضی خواهان دریافت نسخه کاغذی جواب آزمایش باشد در بازه زمانی یک ماه از تاریخ دریافت جواب آنلاین به دفتر مرکزی اطلاع داده و با هماهنگی قبلی جهت دریافت نسخه کاغذی به دفتر مرکزی یا آزمایشگاه مراجعه فرمایید.

 

برای دریافت پیش فاکتور و فاکتور با واحد مالی 76250202 در ارتباط باشید.

فیش واریزی با ذکرنام درخواست کننده به شماره 09304502052 از طریق پیام‌رسان تلگرام و یا ایتا ارسال نمایید.

برای اطلاع از وضعیت درخواست خود با شماره 22300987 در ارتباط باشید.

تلگرام واحد پذیرش ...................................................bazarganikansaranbinaloud@

تلگرام واحد مالی ......................................................................malikansran@

آدرس کانال تلگرامی شرکت کانساران بینالود............................kansaranbinaloud@

 

 

نظرات:

loader

از معدن تا صنعت، همراه شما هستیم

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت کانساران بینالود می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک