EN

شرکت دانش بنیان کانساران بینالود

 شرکت کانساران بینالود پس از گذشت چندین دهه تجربه‌ی موفق در زمینه تحقیق و شناسایی مواد معدنی اکنون با گذر از فاز تحقیقاتی و ورود به فاز صنعتی، قادر به انجام انواع آنالیزهای مواد معدنی و سنتزی با دقت زیاد و در حجم بالا  می‌باشد.

 با توجه به حساسیت نتایج حاصل از فرایندهای آنالیزی و اهمیت آن برای محققین و اکتشافگران، شرکت کانساران بینالود فقط به داشتن استانداردها و اجرای آن‌ها اکتفا نکرده است چرا که استاندارد، حداقل معیار قابل قبول برای انجام کار است بلکه این شرکت با نهادینه کردن نظام مدیریت یکپارچه و با تکیه بر توان متخصصین و کارشناسان حرفه‌ای و همچنین بهره‌مندی از به روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موجود در سراسر دنیا و داشتن نمایندگی در شهرهای معدنی ایران، سعی در انجام آنالیزها و انواع تست‌های شیمیایی و فیزیکی با دقتی فراتر از استانداردهای موجود  نموده است و گامی نوین در ارائه کیفیت به مشتری برداشته است.

تیم کنترل کیفیت آزمایشگاه کانساران بینالود با بکارگیری نهایت دقت، تخصص و شناخت کافی در حوزه وظایف محوله، به صورت حضوری و یا مانیتورینگ پیوسته بر پایش و اجرای روش‌های کنترل کیفی در محیط آزمایشگاه، دفتر مرکزی و دیگر شعب خود نظارت دارد.

در شرکت کانساران بینالود علاوه بر تیم تخصصی کنترل کیفیت که به صورت دائم در حال پیاده‌سازی روش‌های کیفی هستند، تیم بازرسی نیز به صورت دوره‌ای از صحت‌سنجی اجرای فرایندهای کنترل کیفیت، بازدید و پایش به عمل می‌آورد.

در عین حال تیم کانساران بینالود با تکیه بر توان متخصصان خود به سرعت در مسیر اهداف تعالی خویش گام برداشته و در این راه از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد.

از معدن تا صنعت، همراه شما هستیم

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به شرکت کانساران بینالود می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک